Alfaline Telekomünikasyon Kimdir?
Firmamız Alfaline Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, uzun süredir sektörde farklı şirketlerde hizmet vermekte olan deneyimli mühendislerin bilgi ve deneyimlerini bir araya getirerek daha geniş pazarlara yayılma düşüncesiyle kurulmuş bir şirkettir. Firmamızın deneyimli yöneticileri uzun yıllar TEİAŞ gibi kamu kuruluşlarına enerji dağıtımı(OG+AG), Türk Telekomunikasyon (PTT) telefon bakır ve fiber optik kabloların altyapı imalatları projelerinde kazanılan deneyimlerini, günümüzde uzak mesafe telefon hizmeti sunan operatörlerin, GSM Operatörlerinin bu konudaki gereksinimlerini karşılamak üzere yapılan projelerinin başarıyla devreye alınmasında kullanmışlardır. Halen firmamız ülkemizin çeşitli bölgelerde bu çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızın hizmet kapsamında bulunduğu sektörde gerekli olan her türlü haberleşme ve enerji kablolarının temini ve tesisi, haberleşme teçhizatlarının kurulumu ve destek hizmetlerinin sunulması, altyapı inşaat projelerinin gerçekleştirilmesi ve alanında kullanılan donanımların ithal edilmesi, proje kapasamında diğer ülkelere ihracatı gibi konular bulunmaktadır. Firmamız Türkiye’de gerçekleştirilen haberleşme projelerinden elde edinilen deneyimi ülke dışına da taşıyarak erişim ağları ve telekomünikasyon hizmetleri konusunda dünya standarlarında hizmet veren öncü bir şirket olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Misyon

Günümüz Trendlerine Odaklı Bir Büyüme Ve Kalitenin İnsanımıza Verilebilecek En Büyük Değer Olduğunu Benimsemek, İnanmak Ve Uygulamaktır. Hedefimiz Bir Marka Olmaktan Öte Gerçek Bir Memnuniyet Ve Bize Duyulan Güveni Yaşatmaktır.

Vizyon

Gerçek bir kalite anlayışı kalite kontrol sistemiyle ölçülmesi yeterli midir, yoksa o kaliteyi üretenlerin göstereceği özveri ve sanat mıdır? Firma olarak hep bu soruya doğru yanıtı vermeye çalıştık. İnanıyoruz ki sizlerde sanatın ve sanatkarın değerini bilenlersiniz.

Memnuniyet

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.