Ivedik OSB Mh Teknoloji San Sit 1402sk N3 Yenimahalle/ANKARA

Hoşgeldiniz.

Hakkımızda

Firmamız Alfaline Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, uzun süredir sektörde hizmet vermekte olan deneyimli mühendislerin bilgi ve deneyimlerini bir araya getirerek daha geniş pazarlara yayılma düşüncesiyle 2010 yılında kurulmuş bir şirkettir.


Firmamızın yöneticileri uzun yıllar boyunca enerji dağıtım şebeke tesislerinde, Türk Telekomünikasyon (PTT) telefon bakır ve fiber optik kabloların altyapı imalatları projelerinde kazanılmış deneyimlerini, GSM Operatörlerinin fiber optik altyapı tesisi konusundaki gereksinimlerini karşılamak üzere F/O projelerinin başarıyla devreye alınmasında kullanmışlardır.


Firmamız geçen süreç içerisinde vermiş olduğu hizmet kapsamını genişletmiş bulunduğu sektörde gerekli olan bazı ürünlerin üretilmesi ve F/O kablolarının temini ve tesisi, Indoor Outdoor haberleşme teçhizatlarının kurulumu ve destek hizmetlerinin sunulması, Baz istasyonlarının elektrik statik projelerinin gerçekleştirilmesi gibi farklı alanlarda da çözüm üretmeye başlamıştır.


Alfaline

Telekomünikasyon Hizmetleri
about about

14

+
Yıllık Deneyim

Misyon

1

Günümüz trendlerine odaklı bir büyüme ve kalitenin insanımıza verilebilecek en büyük değer olduğunu benimseyerek hedefimiz bize duyulan güveni yaşatmaktır.

Vizyon

2

Ürettiğimiz ürünlerde, gerçekleştirdiğimiz projelerimizde gerçek bir kalite anlayışı ile hareket ederek gelecekte hizmet alanların öncelikli tercih edeceği bir şirket olma yolunda ilerlemektir.

Memnuniyet

3

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Firmamız Alfaline Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, uzun süredir sektörde farklı şirketlerde hizmet vermekte olan deneyimli mühendislerin bilgi ve deneyimlerini bir araya getirerek daha geniş pazarlara yayılma düşüncesiyle kurulmuş bir şirkettir.Firmamızın deneyimli yöneticileri uzun yıllar TEİAŞ gibi kamu kuruluşlarına enerji dağıtımı(OG+AG), Türk Telekomunikasyon (PTT) telefon bakır ve fiber optik kabloların altyapı imalatları projelerinde kazanılan deneyimlerini, günümüzde uzak mesafe telefon hizmeti sunan operatörlerin, GSM Operatörlerinin bu konudaki gereksinimlerini karşılamak üzere yapılan projelerinin başarıyla devreye alınmasında kullanmışlardır.

Halen firmamız ülkemizin çeşitli bölgelerde bu çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızın hizmet kapsamında bulunduğu sektörde gerekli olan her türlü haberleşme ve enerji kablolarının temini ve tesisi, haberleşme teçhizatlarının üretilmesi, kurulumu ve destek hizmetlerinin sunulması, GSM Baz istasyonlarının tasarım ve analizi, raporlarının elektrik statik projelerinin hazırlanması , kurulumlarının gerçekleştirilmesi ve alanında kullanılan donanımların ithal edilmesi gibi konular bulunmaktadır. Firmamız Türkiye’de gerçekleştirilen haberleşme projelerinden elde edinilen deneyimi ülke dışına da taşıyarak erişim ağları ve telekomünikasyon hizmetleri konusunda dünya standartlarında hizmet veren öncü bir şirket olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Bizimle iletişime Geçin: